
Лампа LED низьковольтна 12W E27 4000K 1255Lm 12/24/36/48V TM LUMANO
397 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000019774
+380 (98) 181-87-38
Менеджер- +380 (98) 181-87-37Оптовий відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Низьковольтні системи освітлення мають захист від коротких замикань і знижують небезпеку ураження струмом навіть у разі порушення ізоляції кабелів і герметичності світильників. Застосовуються для освітлення вологих, вибухонебезпечних місць - тунелі, АЗС, шахти, хімічні виробництва тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lumano |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Груша |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 12 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 12 В |
| Максимальна робоча напруга | 48 В |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Кут свічення | 360 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Робоча напруга (В) | 12-48 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1255 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 397 ₴

