Подарунок
-10%

Вуличний ліхтар Світильник на стіну будинку Садово-парковий IRON ЧОРНИЙ+ прозоре скло LUMANO
414 ₴
372,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000003749
+380 (98) 181-87-38
Менеджер- +380 (98) 181-87-37Оптовий відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 66 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Вуличний ліхтар Світильник на стіну будинку Садово-парковий IRON ЧОРНИЙ+ прозоре скло LUMANO»
Зазвичай паркові світильники виконують не тільки функцію освітлення території, а й слугують її прикрасою, тобто мають декоративний характер.
Призначення: для декоративного освітлення відкритих і закритих веранд, фасадів, під'їздів, житлових і адміністративних будівель, монументальних і культових споруд.
Температура навколишнього середовища під час експлуатації від -25 до +40 С. Цоколь - Е27.
Монтаж: кріпиться до опорної поверхні за допомогою дюбелів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lumano |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування освітлення | Для освітлення сходів, Для освітлення вхідних дверей та воріт, Для освітлення вулиць, парків, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення навісів та альтанок, Для освітлення терас та балконів, Для ЖКГ, Для освітлення ганку |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик, Скло |
| Напруга | 220 В |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Цоколь | E27 |
| Розміри | |
| Висота | 35 см |
| Діаметр | 16 см |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
| Лампочка в комплекті | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 372,60 ₴






