-57%

Датчик руху чорний IP44 (180°) космонавт LUMANO
371 ₴
158 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000017665
+380 (98) 181-87-38
Менеджер- +380 (98) 181-87-37Оптовий відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Датчик має два регулятори. Перший регулює за якого рівня освітленості датчик має спрацьовувати. Другим регулятором встановлюється час затримки від 10 секунд до 7 хвилин.
Висота встановлення 1,8-2,5М
Дальність виявлення До 12м
Затримка часу від 10 Секунд до 7 Хвилин
Потужність споживання 0.5W
Номінальне навантаження Макс 1200Вт
Розмір (мм) 86х60
Кут виявлення 180°
Колір Чорний
Напруга в мережі 220-240В
Тип Датчики
Ступінь захисту IP 44
Умови експлуатації від - 20 °С до +40 °С
Висота встановлення 1,8-2,5М
Дальність виявлення До 12м
Затримка часу від 10 Секунд до 7 Хвилин
Потужність споживання 0.5W
Номінальне навантаження Макс 1200Вт
Розмір (мм) 86х60
Кут виявлення 180°
Колір Чорний
Напруга в мережі 220-240В
Тип Датчики
Ступінь захисту IP 44
Умови експлуатації від - 20 °С до +40 °С
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lumano |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 86 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність виявлення руху: | 12 м |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP44 |
| Кут огляду | 180 град. |
| Максимальна затримка контролю | 420 сек |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Мінімальна затримка контролю | 10 сек |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Потужність | 1200 Вт |
| Способи установки | Настінний |
| Тип датчика | Вбудований |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 158 ₴




