-45%

LED Світильник ЖКГ 15W 6000K IP54 LU-WR-15C ТМ LUMANO 152х38
286 ₴
157,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 000016375
+380 (98) 181-87-38
Менеджер- +380 (98) 181-87-37Оптовий відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодні світильники ЖКГ від LUMANO - це надійна та ефективна заміна стандартних світильників.
Має ступінь захисту від пилу і вологи IP54, підходить як для внутрішнього так і для зовнішнього використання.
Корпус виконаний з високоміцного пластику і має протиударні властивості
Надійний драйвер із високим ККД
Зручність монтажу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lumano |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Застосування освітлення | Для освітлення робочого місця, Для ЖКГ, Для освітлення низьких робочих приміщень |
| Захисна решітка | Ні |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 6400К |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Напруга | 220 В |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Потужність | 15 Вт |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Загальне освітлення |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Форма | Кругла |
| Частота | 50 кГц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Діаметр | 162 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 157,30 ₴


