
Прожектор LED SMD 30W 6500K білий (L-15см з радіатором ) STANDARD (20шт/ящ) ТМ LUMANO (24 міс.гар.)
541 ₴
- Нет в наличии
- Код: 000016364
+380 (98) 181-87-38
Менеджер- +380 (98) 181-87-37Оптовий відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
LUMANO представляє вашій увазі один з кращих вуличних освітлювальних приладів, світлодіодний прожектор. Він призначений для яскравого та потужного освітлення фасадів будівель, складів, гаражів, під'їзних шляхів, будівельних майданчиків, рекламних щитів, а також інших відкритих територій. В прожекторі використовуються понад яскраві світлодіоди, які дозволяють замінити за рівнем освітлення аналогічного розміру галогенний прожектор і при цьому забезпечити значну економію енергоспоживання і довгий термін служби освітлювального пристрою.
Якісно – технічні характеристики та переваги
Має ступінь захисту IP65, підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання
Завдяки набору (матриці) з SMD діодів тм EPISTAR (Тайвань) прожектор дає яскравий і спрямований пучок світла
Широкий діапазон робочих температур
Корпус виконаний з Алюмінію
Економія електроенергії в 10 разів
Ресурс 50000 годин
Гарантія 2 роки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lumano |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия (мес) | 24 |
| Защита (IP) | IP 65 |
| Класс энергопотребления | A |
| Количество светодиодов (шт) | 28 |
| Мощность, Вт | 30 |
| Напряжение в сети | 175/265 В |
| Размер (") | 113х85х30 мм |
| Ресурс (ч) | 50000 |
| Световой поток (Lm) | 2700 |
| Степень защиты | IP 65 |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Температура свечения | 6500 K |
| Тип | Прожекторы |
| Угол рассеивания света | 120° |
| Условия эксплуатации | от -30°С до +40°С |
| Установка | Наружная |
| Фото1 | https://images.ua.prom.st/1756440699_prozhektor-lumano-led.jpg |
| Фото2 | https://images.ua.prom.st/1799377500_prozhektor-lumano-led.jpg |
| Фото3 | https://images.ua.prom.st/1799377502_prozhektor-lumano-led.jpg |
| Фото4 | https://images.ua.prom.st/1799377504_prozhektor-lumano-led.jpg |
| Цвет | Белый |
| Частота тока | 50/60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 541 ₴

